Szukasz profesjonalnej szkoły nauki jazdy we Wrocławiu, gdzie nauczysz się dobrze jeździć, ale jednocześnie atmosfera nauki będzie komfortowa i bezstresowa?

Godzina jazdy przed egzaminem GRATIS!​

Zapisz się na kurs
  Nauka jazdy Oława

  W drodze do otrzymania wymarzonego prawa jazdy niezbędne jest odbycie kursu, który pozwala przystąpić do egzaminu państwowego. Kurs nauki jazdy Oława to możliwość zdobycia gruntownego przygotowania przed testem, przeprowadzanym w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. W OSK Szybcy i Niezawodni oferujemy realizację obowiązkowego programu dla kandydatów na kierowców, w zakresie szkolenia teoretycznego i praktycznego.

  Współpracując z doświadczoną kadrą trenerską, naszym Klientom gwarantujemy najwyższy poziom kształcenia, a także możliwość odbycia kursu w formie zajęć dopasowanych do Waszych codziennych obowiązków. Nauka jazdy w Oławie realizowana jest w oparciu o indywidualnie opracowany system edukacji, zapewniający efektywne przyswajanie materiału.

  Szkoła nauki jazdy Oława

  Szkoła nauki jazdy Oława Szybcy i Niezawodni to doskonały wybór dla każdego, kto poszukuje rzetelnego przygotowania do egzaminu na prawo jazdy. Oferujemy realizację programu zgodnego z obowiązującymi przepisami, a także jazdy wykonywane na samochodach odpowiadających tym, które wykorzystywane są podczas egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.

  Podczas zajęć teoretycznych w przyjemnej atmosferze przekazujemy naszym kursantom niezbędną wiedzę z zakresu budowy samochodu, udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej oraz – co najistotniejsze – przepisów ruchu drogowego. Stawiamy przede wszystkim na jakość przygotowania do egzaminu, dlatego też organizujemy wewnętrzne sprawdziany, które mają na celu weryfikację zdobytych umiejętności.

  Prawo jazdy Oława

  Prawo jazdy w Oławie to również obowiązkowa część praktyczna szkolenia. Uczymy kursantów podstawowych manewrów na placu oraz umiejętności poruszania się w ruchu miejskim. Istotne jest dla nas nie tylko przekazanie wiedzy w zakresie stosowania się do przepisów, ale przede wszystkim nauka bezpiecznego i pewnego prowadzenia samochodu w różnych warunkach.

  Część praktyczną kończy sprawdzian wewnętrzny, przeprowadzany zgodnie z zasadami obowiązującymi na egzaminie w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Dzięki tym procedurom kursanci zyskują pewność, że do egzaminu podchodzą gruntownie przygotowani. Osobom, które potrzebują ugruntowania wiedzy praktycznej, oferujemy możliwość wykupienia dodatkowych jazd z instruktorem, obejmujących wybrane manewry lub jazdę w ruchu miejskim. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem kursów na prawo jazdy w Oławie, który publikujemy na naszej stronie internetowej.

  GODZINY OTWARCIA BIURA:

  PONIEDZIAŁEK 14:30-18:00

  WTOREK 10:30-14:00

  ŚRODA 14:30-18:00

  CZWARTEK 10:30-14:00

  PIĄTEK 14:00-18:00

  530-714-900

  Telefon czynny także poza godzinami otwarcia biura.

  UCZĄC SIĘ U NAS STRES EGZAMINACYJNY OGRANICZYMY DO MINIMUM. NA ROZPOCZĘCIE KURSU PRAWA JAZDY NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO. NIE LICZY SIĘ WIEK. NAJWAŻNIEJSZE SĄ CHĘCI. MY ZROBIMY RESZTĘ.