Szukasz profesjonalnej szkoły nauki jazdy we Wrocławiu, gdzie nauczysz się dobrze jeździć, ale jednocześnie atmosfera nauki będzie komfortowa i bezstresowa?

Godzina jazdy przed egzaminem GRATIS!​

Zapisz się na kurs
Kurs prawa jazdy kategorii B

Prawo jazdy jest dziś niemal koniecznością w każdym zawodzie. Pomaga również w życiu prywatnym, zapewniając niezależność i możliwość elastycznego podróżowania samochodem. Jesli rozważasz przystąpienie do egzaminu państwowego, wybierz sprawdzony ośrodek szkolenia kierowców, który zapewni Ci bezstresową i efektywną naukę.

Realizujemy kursy na prawo jazdy we Wrocławiu, oferując naszym kursantom wyjątkowa atmosferę, połączoną z nowoczesnymi metodami nauczania. Współpracując z nami, po zakończonym kursie, podejdziesz do wewnętrznych sprawdzianów, które pozwolą zweryfikować zdobytą wiedzę przed egzaminem państwowym.

Kurs kategoria B

Aby uzyskać prawo jazdy, uprawniające do prowadzenia samochodów osobowych do 3,5 t, niezbędny jest kurs kategoria B. Naszym Klientom oferujemy różne modele kształcenia, dopasowane do ich potrzeb oraz możliwości czasowych. Kurs na prawo jazdy obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną, realizowaną na placu manewrowym oraz w ruchu miejskim. Zajęcia prowadzą doświadczeni wykładowcy, zgodnie z wymaganiami stawianymi przez prawo, a także egzaminatorów podczas testu państwowego.

Z naszą pomocą przygotujesz się do wszystkich elementów egzaminu, weryfikując swoje umiejętności w wewnętrznym sprawdzianie, który organizujemy tuż po zakończeniu nauki. Kurs na prawo jazdy kat. B możecie rozpocząć z chwilą ukończenia wieku 17 lat i 9 miesięcy. Wówczas musicie przejść obowiązkowe badania lekarskie, a następnie uzyskać Profil Kandydata na Kierowcę, o który możecie wystąpić samodzielnie lub za naszym pośrednictwem. Po uzyskaniu tych dokumentów, rozpoczynacie kurs na prawo jazdy we Wrocławiu, którego czas trwania dopasujecie do swoich możliwości.

Ile trwa kurs na prawo jazdy?

O tym, ile trwa kurs na prawo jazdy, decyduje między innymi tryb szkolenia, jaki wybierzecie. Zajęcia teoretyczne rozpoczynane są zawsze w piątek o godzinie 16 i trwają od poniedziałku do piątku. Po tej części rozpoczynacie jazdy, czyli naukę umiejętności praktycznych. Od was zależy, jak długo będzie trwał kurs, ponieważ możecie wybrać wersję tradycyjną lub expres, pozwalającą na wdrożenie intensywnego harmonogramu nauki. Po ukończeniu wszystkich modułów przeprowadzamy wewnętrzny egzamin na prawo jazdy, który sprawdza wasze przygotowanie do testu państwowego.

Praktyczna nauka jazdy w OSK Szybcy i Niezawodni odbywa się na samochodach egzaminacyjnych, dzięki czemu unikniecie stresu związanego choćby ze zmianą marki czy modelu pojazdu, na którym dotychczas doskonaliliście swoje umiejętności. Kurs nauki jazdy prowadzony przez naszą szkołę to nie tylko przygotowanie do zdania egzaminu, ale przede wszystkim zdobycie umiejętności bezpiecznego i pewnego prowadzenia samochodu. Dzięki temu staniecie się świadomymi kierowcami, którzy poradzą sobie nawet z kryzysową sytuacją na drodze.

Zapraszamy do kontaktu. W biurze uzyskacie wszelkie informacje dotyczące najbliższych kursów, sprawdzicie, ile kosztuje kurs na prawo jazdy, a także zapiszecie się na wybraną edycję.

Zachęcamy do sprawdzenia cen i terminów naszych kursów jazdy. Przygotowujemy nie tylko do zdania egzaminu, ale także do codziennej, sprawnej i niekolizyjnej jazdy. Umiejętność prawidłowego i odpowiedzialnego prowadzenia samochodu to zdolność na całe życie, warto więc zainwestować w szkołę, która będzie do tego gruntowanie przygotowywała. Co jeszcze nas wyróżnia? Zapoznaj się z 10 najważniejszymi powodami, dla których warto wybrać naszą szkołę!

UCZĄC SIĘ U NAS STRES EGZAMINACYJNY OGRANICZYMY DO MINIMUM.
NA ROZPOCZĘCIE KURSU PRAWA JAZDY NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO.
NIE LICZY SIĘ WIEK. NAJWAŻNIEJSZE SĄ CHĘCI. MY ZROBIMY RESZTĘ.