Godzina jazdy przed egzaminem GRATIS!​

Zapisz się na kurs
  ,

  Jak wygląda
  SAMOCHÓD EGZAMINACYJNY?

  ZOBACZ ANIMACJE

  Dlaczego warto wybrać
  SZYBKICH I NIEZAWODNYCH?

  1

  PO PIERWSZE:

  dogodny wybór godzin pracy

  2

  PO DRUGIE:

  posiadamy własne nowe, klimatyzowane samochody egzaminacyjne

  3

  PO TRZECIE:

  Kadra to: profesjonalni, kulturalni, z pasją i cierpliwi instruktorzy

  4

  PO CZWARTE:

  jazdy przez cały tydzień

  5

  PO PIĄTE:

  pełnowymiarowy oświetlony plac manewrowy

  6

  PO SZÓSTE:

  jazdy doszkalające

  7

  PO SIÓDME:

  płatność ratalna i zdjęcia w cenie kursu

  8

  PO ÓSME:

  profesjonalne wykłady multimedialne oraz Specjalna APLIKACJA NA TEL SZYBCY I NIEZAWODNI

  9

  PO DZIEWIĄTE:

  dogodna lokalizacja Stare Miasto

  10

  PO DZIESIĄTE:

  nowe podręczniki +płyta cd z nowymi testami i materiały do nauki w cenie kursu

  Egzamin na prawo jazdy w WORD Oława

  Jeszcze do niedawna mieszkańcy powiatu oławskiego, chcąc odbyć egzamin na prawo jazdy kategorii B, musieli zapisywać się na niego w Dolnośląskim Ośrodku Ruchu Drogowego we Wrocławiu. We wrześniu 2019 roku oficjalnie został otwarty WORD w Oławie przy ulicy Różanej 8, dzięki czemu mieszkańcy Oławy i okolic mają możliwość zdawania egzaminu praktycznego na znajomych trasach. Bez względu na umiejętności – egzamin na prawo jazdy jest stresujący, dlatego dobrze jest przystępować do niego w mieście, które znamy jak własną kieszeń.

  Zapisy na egzaminy zarówno praktyczne jak i teoretyczne w WORD Oława odbywają się poprzez stronę internetową Info-Car.pl, co w obecnej sytuacji epidemiologicznej jest bardzo wygodne. W WORD Oława równocześnie do egzaminu teoretycznego może przystąpić sześć osób, ponieważ właśnie taka ilość stanowisk komputerowych znajduje się w sali. Z uwagi na niewielką ilość przestrzeni na placu przed budynkiem, w WORD Oława możliwe jest odbycie egzaminu tylko na prawo jazdy kategorii B.

  WORD Oława – kiedy działa?

  Wiele osób zadaje sobie pytanie „od kiedy do kiedy działa WORD w Oławie?”. W końcu obostrzenia epidemiologiczne są płynne i wciąż się zmieniają. WORD Oława działa nieprzerwanie bez względu na pandemię COVID-19. Siedziba WORD-u w Oławie otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00. Egzaminy na prawo jazdy przeprowadzane są w godzinach funkcjonowania WORD-u w Oławie.

  Plusy zdawania egzaminu w WORD Oława

  Podstawową zaletą zapisania się na egzamin w WORD Oława, jeśli mieszkamy w okolicy, jest możliwość obycia egzaminu na znajomych drogach, dzięki czemu będziemy spokojniejsi podczas i tak już wystarczająco stresującego testu. Osoby egzaminowane w WORD Oława unikną także trudnych na trasie elementów jak tory tramwajowe, które mogą stanowić problem nawet dla świetnie przeszkolonych i przygotowanych do egzaminu przyszłych kierowców. Z uwagi na to, iż Oława jest zdecydowanie mniejszym miastem od Wrocławia,  prawdopodobnie czas oczekiwania na dostępny termin egzaminu będzie krótszy.

  Ośrodek Szkolenia Kierowców w Oławie

  Jeśli zdecydują się Państwo na przystąpienie do egzaminu na prawo jazdy w WORD Oława, zapraszamy do kontaktu z Ośrodkiem Szkolenia Kierowców „Szybcy i Niezawodni”. Oferujemy rzetelne przygotowanie do egzaminu zarówno z zakresu teoretycznego jak i praktycznego. Podchodzimy do wszystkich kursantów indywidualnie, mając świadomość, że każdy zaczyna z inną wiedzą i doświadczeniem w zakresie prowadzenia pojazdu mechanicznego. Nasza kadra instruktorska to specjaliści w swojej branży, którzy doskonale przygotują Państwa do egzaminu w WORD Oława. Znamy także trasy, jakie najczęściej podczas egzaminów wybierają egzaminatorzy z WORD Oława, dlatego przygotujemy Państwa na każdą ewentualność. Kursantów szkolimy nie tylko po to, by bezproblemowo przeszli finalne testy na prawo jazdy, ale i jako nowi kierowcy nie mieli problemu z odnalezieniem się na drodze bez obecności instruktora na fotelu pasażera.